top of page

KARABÜK KAMPÜSÜ - ORTA OKUL

KARABÜK - ORTAOKUL

Öğrencilerin bireysel gelişimi yolunda en etkili yaklaşım olarak bütüncül eğitimi esas almaktayız. Öğrencilerimizin akademik, sosyal ve duygusal gelişiminin bir bütün olduğuna inanıyoruz. Böylece sosyal, kültürel ve evrensel değerlerin sarmalında çocuğun gelişimini her yönüyle destekliyoruz. Öğrencilerimizin Türkçe, İngilizce ve Almancayı doğru ve akıcı şekilde kullanabilmelerini sağlıyoruz.

FELSEFE VE AMAÇLAR

 

  • Okulumuz bünyesinde bulunan Psikolojik Danışman ve Rehber öğretmenlerimiz öğrencilerimize hedef belirleme konusunda kişisel testler yaparak hedefi saptamaları sağlarlar.

  • Okulumuz öğrencilerimizin hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirici etkinliklere yer vererek özgün olmalarını sağlar.

  • Okulumuz araştırma, sorgulama, bağlantı kurabilme, eleştirel düşünebilme, becerilerini geliştirmelerin sağlar

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

 

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

 

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. Covid19 önlemleri kapsamında; hijyen ortamının oluşturulması ve korunması, okulumuzun virüs, mikrop, mantar, akar ve bakterilerden arınması dezenfekte işlemlerinin yapılması uzman temizlik elemanlarımız tarafından ULV cihazı ile yapılmaktadır. 

 

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. Yemekhanemizde oturma düzeni Covid19 kuralları çerçevesinde hazırlanmış olup gözetmen öğretmenlerce takibi yapılmaktadır.

bottom of page