top of page

MERZİFON KAMPÜSÜ

122914258_1542917599228212_7294252139366529214_n.jpg

Amasya Merzifon Kampüsü

MERZİFON - FİZİKİ ŞARTLAR

2017 yılında faaliyete geçen Merzifon kampüsümüz, 5.000 M2 kapalı alan ve 6.000 m2 bahçe alanı ile öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Son teknolojiyle donatılmış sınıflarımızda eğitim çağdaş şartları aşan bir konfor ile yürütülmektedir. Kampüsümüz bünyesinde kapalı spor salonumuz, 300 kişilik yemekhanemiz, 250 kişilik konferans salonumuz hizmet vermektedir. Yine Fen laboratuvarı, Bilgisayar laboratuvarı, Robotik Kodlama Atölyesi, dans stüdyosu, Akıl Oyunları Laboratuvarı, Z kütüphane, 5 adet etüt salonu, Müzik Odası, Resim Atölyesi ve Uygulama Bahçesi  bulunmaktadır.


 

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

 

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

 

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. Covid19 önlemleri kapsamında; hijyen ortamının oluşturulması ve korunması, okulumuzun virüs, mikrop, mantar, akar ve bakterilerden arınması dezenfekte işlemlerinin yapılması uzman temizlik elemanlarımız tarafından ULV cihazı ile yapılmaktadır. 

 

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. Yemekhanemizde oturma düzeni Covid19 kuralları çerçevesinde hazırlanmış olup gözetmen öğretmenlerce takibi yapılmaktadır.

bottom of page