top of page

MERZİFON KAMPÜSÜ - İLKOKUL

MERZİFON - İLKOKUL

Okullarımızda verdiğimiz eğitim ile öğrencilerimizin eleştirel ve soyut düşüncelerini, liderlik ve takım çalışması duygusuna sahip olmalarını, sosyal becerileri ve yaratıcılıklarını geliştirmelerini desteklemekteyiz. Okulumuzda öğrencilerimizin çok yönlü gelişimine destek olurken aynı zamanda fiziksel ve psikolojik gelişimlerinin bütün halinde yaş gruplarına uygun hale getirerek değerlendirme sağlamaktayız. MY Kolej'de okul sonrası programımızla öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda tutum ve davranış kazanmalarına fırsat tanınmaktadır. Öğrencilerimize dil eğitimimizde MEB ders programını ve CEFR (Common European Framework of References for Languages)olarak adlandırılan Avrupa Ortak Dil Ölçütlerini takip etmekteyiz. Bu ölçütlere bağlı olarak öğrencilerimiz her yıl Cambridge ESOL sınavlarına hazırlanırlar. Uluslararası düzeyde görmelerini sağlayıp seviyelerini ilerlettikçe yabancı dil öğrenme adına kendilerine olan güvenlerini arttırıyoruz.

FELSEFE VE AMAÇLAR

  • Öğrencilerimizin kendi yeteneklerini tanımalarına, dengeli ve sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmelerine yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

  • Okulumuzda öğrencilerimizin sanat, bilim ve spor alanlarında etkili öz yöntem becerilerini edinmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

  • Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık ile öğrencilerimizi gelişimini sağlamaya yönelik sistemli ve profesyonel yardım sağlamaktayız.

Güvenlik

Okul içerisinde huzurlu ve güvenli bir eğitim ortamının tesis edilerek öğrencilerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin can ve mal güvenliği amacı ile güvenlik hizmetimiz mevcuttur. 7/24 kamera sistemi ile okul içi, okul dışı ve okul çevresi olmak üzere kontrol edilmektedir.

 

Ulaşım Hizmetleri

Okulumuz alanında uzman servis işletmeleri ile çalışmaktadır. Güven, düzen ve özen çerçevesi içerisinde ulaşımda zaman kaybı yaşanmadan öğrencilerimizin konforlu ve emniyetli bir şekilde yolculuklarını gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır. Tüm yasal mevzuat ve güvenlik ihtiyaçları büyük bir ihtimamla karşılanmaktadır. Tüm servislerimizde hostes bulunmaktadır.

 

Temizlik

Okulumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen “Okulum Temiz” belgesine sahiptir. Covid19 önlemleri kapsamında; hijyen ortamının oluşturulması ve korunması, okulumuzun virüs, mikrop, mantar, akar ve bakterilerden arınması dezenfekte işlemlerinin yapılması uzman temizlik elemanlarımız tarafından ULV cihazı ile yapılmaktadır. 

 

Yemek

Diyetisyenler tarafından düzenlenen menüler, kadrolu aşçılarımız tarafından hazırlanıp öğrencilerimize servis edilmektedir. Yemekhanemizde oturma düzeni Covid19 kuralları çerçevesinde hazırlanmış olup gözetmen öğretmenlerce takibi yapılmaktadır.

bottom of page